| Samfuchs a întrebat:

Hei, TPU! Va rog sa ma ajutati. Am instalat Colin McRae 2005 am facut tot bine iar cand vreau sa intru in joc imi apare sa restartez pc-u. Dupa ce l-am repornit si vreau sa intru in joc imi apare aceeasi chestie. Va rog ajutati-ma chiar vreau sa joc acest joc.

Răspuns Câştigător
| BillyBoy a răspuns:

Cauta alt crack sau descarca inca odata joculwinkingdaca a m-ai facut la fel si cu alte jocuri de la CODEMASTER inseamna ca e windows devina

3 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Pai daca scrie asa inseamna ca nu este jocul bun sau are virusi

| Samfuchs explică (pentru NELLSON):

Virusi nu avea da oricum mersi

| Samfuchs explică:

Nu cred am avut Secound Sight si era tot de la Codemaster si facea aceeasi chestie dar dupa ce l-am restartat de doua aori i-am poos cracku si mergea dar la Colin McRae i-am poos cracku si tot se restarteaza.