| Anca233 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa imi cumpar un joc si nu prea am pe cine intreba..stiu ca e o intrebare stupida dar nu vreau sa gresesc(+ca am de pus codul postal si nu stiu daca primesc confirmarea prin posta )Daca eu stau la sat si am de pus orasul ca sa cumpar un joc.pun orasul de unde provine sau satul meu?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

De ce nu cumperi o licenta digitala? Asa primesti jocul pe loc. Ce joc vrei si pentru ce platforma?

| Anca233 explică (pentru Wr3nch):

Vreau Dead by Daylight dar cred ca e mai bine sa imi iau un paysafe card

1 răspuns: