| ReadMe a întrebat:

Hei! Vreau sa cumpar ceva de pe Okazii.ro..si mi-am facut cont dar cand apas pe site-ul din email care ar trebui sa imi activeze contul ma duce direct de unde am inceputsad. Ajutati-ma va rog funda

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai cam acolo ar trebui sa te duca laughing Logheaza-te sa vezi daca merge. Daca nu merge pune sa-ti retrimita mailul, si daca nici asa nu merge vorbeste cu un admin, trimite mesaj la contact sau activeaza-l cu telefonul.

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Pentru a te putea ajuta, te rog sa imi trimiti un email pe client@okazii.ro cu numele tau de utilizator si adresa de email folosita la inregistrare. O zi frumoasa! Dana