| skirlex a întrebat:

Dau fundaaaaa
Am o problema mi-am facut un cont pe okazii.ro si mai trebuie decat sa il activez, dar cand bag nr de tel si codul si dau continue nu se intampla nimic. Daca poate cineva sami activeze contul ii dau numele si parola.va rog

1 răspuns:
| sollo2 a răspuns:

Si eu am patit la fel cand mi-am facut cont-ul pe okazii.Am luat link-ul din bowser-ul pe care il foloseam atunci(mozila) si l-am pus in inernet explorer am completat si cand am dat continuare s-a activat contul.Bafta!