| Gabytză2233 a întrebat:

Hei! Vreau si eu un site de unde pot lu-a aplicati(mod) fara sa descarc,,data" sau,, obb"!

Răspuns Câştigător
| noname000000 a răspuns:

Pai nu prea poti.....defapt depinde la ce aplicatii te referi. Daca vrei sa iti descarci un joc cu mod si acesta ocupa multa memorie nu ai cum sa instalezi doar aplicatia(fisierul apk), iti trebuie si fisierul obb. In caz ca vrei sa instalezi aplicatii mai mici sau jocuri mai mici atinci da, poti. Daca nu te pricepi prea bine iti recomand aplicatia aptoide sau daca te pricepi exista multe site-uri. De exemplu mob.org sau ihackedit.com. Sper ca te-am ajutat. big grin

| Gabytză2233 explică (pentru noname000000):

Multumesc mult! Era pe aptoide...un,, canal" vip-apk si pe ala era absolut orice joc modat, dar nu stiu de ce s-a inchis de tot! Si iti multumesc ca mi-ai zis! O sa incerc site-urile care mi le-ai zis!

2 răspunsuri:
| Dinca_Alexandru_1995 a răspuns:

Vip apk dar e privat