| Swanda a întrebat:

Heii happy Cand intru pe net [ Chrome ] sus de tot e o bara neagra pe care scrie imvu, si tot odata, canddeschid google`u imi apare un scris "IMVU " in loc de GOOGLE. Scuzati exprimarea rolling on the floor
Va rog, ajutati`ma! >:
Pupicii!
Dau fundita :*!

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Te referi la acea bara de sus (toolbar) care s-a instalat odata cu alt program? daca da: setari -> extensii (coloana din stanga) -> in dreptul acesteia o sa gasesti un buton " activata" -> il debifezi, iar apoi dai click pe acel cos de gunoi -> eliminati

| Skumpete a răspuns:

Donwload-eazati OPERA este mult mai bun ca google iti garantez 100%!