| Lucuş_Rebeca_1998 a întrebat:

Heii! Nu stiti de ce nu imi merge tastatura la laptop? pur si simplu i-am dat restart si din momentul acela nu a a mai mers.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai facut un update rau! Solutia : Intra in control panel si cauta : Restaureaza pc-ul la un moment anterior! Succes!

| Lucuş_Rebeca_1998 explică (pentru lpavel):

Da chiar asa s-a intamplat

| Lucuş_Rebeca_1998 explică (pentru lpavel):

Am facut asa si tot nu merge?

| lpavel a răspuns (pentru Lucuş_Rebeca_1998):

Este imposibil! Ceva n-ai facut bine... Cand dai la : Restaurare... alege cea mai indepartata data de cea actuala! Daca nici asa nu merge va trebui sa incerci sa reinstalezi windows! Succes!