| koharukusumi a întrebat:

Heii...Sims 3 university sau Sims 3 into the future?
Care e mai tare?

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Eu sunt un mare jucator de the sims 3 si am jucat toate expansiunile+ originalul
si as putea zice ca sunt la egalitate pentru ca in the sims 3 university cand ajungi young adult te muti la facultate si poti sat intr-un camin sau intr-o casa (destul de mica)+poti sa te faci mascota sau majoreta, iar la The sims 3 into the future ai tot felul de chestii geniale si niste roboti pe post de "servitori". Deci depinde care iti place mai mult.