| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, salut si bine v-am regasit :D

Uitati canalul, eu de GAMING, si va rog foarte frumos sa va abonati (DACA VRETI)

https://www.youtube.com/channel/UCp2UaAd5tWgSjWnz2XpvNnw

Multumesc foarte frumos tuturor care s-au abonat, primii 10 care se aboneaza va dau vot si la primii 3 va dau funda :*

Multumeesc

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Hey, m-am uitat la primul tau episod, si mi-a placut, si eu joc minecraft, dar nu ma filmez, dar as dori sa iti dau cateva sfaturi, daca nu te superi. Ai putea sa incerci sa iti bagi un skin si poate si niste texturepacks, ca sa ai o calitate mai buna, adica vreau sa spun ca da mai bine atunci cand se vede mai realistic. P.S. : M-am abonat la tine, succes in continuare cu canalul de gaming, si daca nu te superi as vrea sa mentionezi in unul din clipurile tale despre sfaturile pe care ti le-am dat. Bafta!

| GamingProHD a răspuns (pentru Mayhem666):

Multumesc frumos, o sa iti ascult mult sfatul!

| CPAElites a răspuns:

Dildo

| Gonrax a răspuns:

Încearcă să vorbești mai mult, poate mai tare și să încerci să reduci lagul.

| GamingProHD a răspuns (pentru Gonrax):

Multumesc de sfat, daca imi zici cu ce program sa si editez videoclipurile primesti si o fundita cred. big grin Dar sa fie in versiunea free si sa nu apara textu' acela in mijloc. big grin

| HandaSei a răspuns:

Man... ai spus "canal de gaming"! Singurul joc pe care-l văd eu pe acest canal este minecraft... nu se poate numi canal de gaming un canal cu un singur joc! Este pur și simplu un canal bazat pe minecraft, nicidecum unul de gaming, deci te rog să nu mai faci astfel de afirmații mărețe pe viitor, pentru că nu de alta, dar s-ar putea să te faci de râs grav! rolling on the floor