| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU, salut si bine v-am regasit :D

Uitati canalul, meu de GAMING, si va rog foarte frumos sa va abonati (DACA VRETI)

https://www.youtube.com/channel/UCp2UaAd5tWgSjWnz2XpvNnw

Multumesc foarte frumos tuturor care s-au abonat, primii 10 care se aboneaza va dau vot si la primii 3 va dau funda :*

P.S:Cei care s-au abonat lasati un comentariu aici ca sa stiu cine sunteti cei 10 si cei 3 :D Daca vreti puteti sa imi dati si niste sfaturi :D

Multumesc

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Joacă și tu alte jocuri, nu d-astea vechi (măcar ceva mai distractiv dacă ai calculator vechi) pentru că seriile de C.S. 1.6 sunt plictisitoare și le găsești la orice youtuber.
(doar un sfat)

| GamingProHD a răspuns (pentru Gonrax):

Aboneaza-te la mine si spune-mi ce fel de jocuri sa ma joc big grin

| GamingProHD a răspuns (pentru Gonrax):

Aboneaza-te la mine si da-mi cateva jocuri care sa le joc big grin