| GregHouse a întrebat:

Hello, fellows.
Am o problema. Vrea sa dezinstalez NFS The Run, insa in meniul de dezinstalare din Control Panel nu apare, si imi aduc aminte ca in trecut aparea. Cum as putea sa fac sa apara in meniu sau sa dezinstalez altfel (nu prea vreau sa sterg pur si simplu directorul unde am instalat jocul, imi place sa lucrez curat). Mentionez ca m-am uitat si in directorul jocului dupa o aplicatie de dezinstalare, dar n-am gasit nimic.
Am W7 64bit daca are vreo importanta.

1 răspuns:
| Lary2899 a răspuns:

E posibil ca deja sa-l fi dezinstalat iti sugerez sa te uiti mai atent in meniul de dezinstalare si daca nu apare sa stergi toto ce are legatura cu jocul. Sper ca ti-am fost de folos! Funda?