| anonim_4396 a întrebat:

HELP! Am o problema cu virusul search.gboxapp, cum scap de el, mentionez ca l-am sters 90% din PC, dar a ramas o extensie la google crome
1. Am Anti-virus premium
2. Windows7

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Antivirus premium? ce antivirus premium? cred ca ala e virusul care te minte ca ai virusi ca sa platesti

| Cristi_8211 a răspuns (pentru al3xander):

Noooo E firma buna, si pe internet mai sunt oameni cu aceia-si problema

| al3xander a răspuns (pentru Cristi_8211):

Ma rog uite aici un tutorial despre cum sa scapi de el http://www.removespywares.net/......completely