| Andrei_Robert_1991_bfvY a întrebat:

Hey buna buna, am si eu o intrebare...Deci in legatura cu minecraft am vazut la teddy pe yootube ca are carpet adica covor si cai eu nu capis ce versiune de minecraft este daca puteti sa-mi dati si un link ar fi super adica de unde pot sa-l iau... a da si cu ce pot filma cu frapsul? Bun inca una big grin cum pot juca cu mai multi prieteni pe single player sau cum se faceun server ma refer la minecraft cine rasp la toate dau Funda big grin mss

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Versiunea 1.7.10
Filmezi cu fraps.

| Andrei_Robert_1991_bfvY explică (pentru StalkerSoul):

Mane da-mi siun link de unde pot lua 1.7.10 ar fi super iei funda

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Scrie pe google download minercraft 1.7.10