| FashionPink a întrebat:

Hey! M-am inregistrat pe "mojang" care are legatura cu minecraft. Eu pentru a juca minecraft mi l-am facut. Mi-a cerut "first name" si last name " si cand sa joc minecraft, la username am pus ce am pus is la "first name si last name" si spune ca e incorect. Ce sa fac? V a rog mult ajutati-ma! Funda!

Răspuns Câştigător
| StoicaAndi a răspuns:

Salut.L-am avut si eu. Uite acesta e cel mai bun minecraft care nu cere nimic, iti intra direct.Www.minecraft-romania.com/fisiere/Setup.exe

Numai bine

| FashionPink explică (pentru StoicaAndi):

Mersi mult!

| StoicaAndi a răspuns (pentru FashionPink):

Ai zis ca dai funda, lol