| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa imi iau si eu jocul Minecraft de pe site-ul lor oficial, si imi spune sa pun username-ul meu in loc de adresa de email. Am incercat sa pun dar nu am reusit sad. Mi-am facut cont de Mojang si dupa aceea mi-am verificat email-ul pe care l-am primit de la ei su tot nu stiu username-ul. Stie cineva unde gasesc username-ul meu? Multumesc anticipat! funda big grin

2 răspunsuri:
| GinGinHan a răspuns:

Costa bani ca sa il iei dp site-ul lor oficial

| anonim_4396 explică (pentru GinGinHan):

Stiu ca costa, dar nu il pot lua pentru ca nu pot intra in contul meu de minecraft pentru ca nu stiu username-ul meu