| Zipon300 a întrebat:

Hey, stie careva de ce nu imi merge sa deschid prin Open To Lan la minecraft?
Am incercat de nenumarate ori sa joc cu un prieten si nu merge, va rog ajutati-ma

Care ma ajuta FUNDA.

1 răspuns:
| TehTaco a răspuns:

Ca să faci un server de minecraft pentru a juca cu un prieten ai nevoie de câteva chestii și să modifici ceva la firewall.
Poftim un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=HzMWn8_8YEQ
Încearcă să fii atent la tutorial altfel ai putea greși cu o mică chestie, iar acea mică chestie va strica totul.

Sper că răspunsul meu te-a ajutat!