| Mafiotu2002 a întrebat:

Hey, sunt Mihai si am si eu silent aim. (COD CS 1.6 ) Si cand intru in cs intru pe un sv si dau sa imi aleg echipa dar nu mi`o aleg bag jocu in bara. Dupa pornesc Lies. Apoi intru in cs si ma scoate din el. Nu stiu ce are! Rezolvarea / raspunsul corect are o FUNDA + VOT happy SPER SA MA AJUTATI!

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Primul pas este sa intri in CS fara sa te conectezi pe un server. Apoi activezi Leis. Apoi te conectezi pe server si joci.

| Mafiotu2002 explică (pentru razvyaga):

Bai faza e ca daca il bag in bara si pornesc leis nu se mai deschide cs din bara