| iΌĄηηĄ a întrebat:

Am o problema.:

Cand sa intru pe metin imi apare chestia asta : file:///C:/Documents%20and%20Settings/Desktop/Desktop/%3 B(. bmp

Imi putetii explica din ce cauza si cum pot sa repar problema asta?big grin

fundita!big grin

2 răspunsuri:
| UngureanuFlorin a răspuns:

Te ajut eu Idu meu: yo_floo81

| OanaVlad a răspuns:

Pai nu stiu care este cauza dar daca as avea o astfel de problema as downlada din nou metinul si daca joci pe ro si tot iti apare problema dupa a doua downladare joaca pe fun sau pe tim tongue se descarca cel mai usor alea... dupa parerea mea happy Succes!