| PiTiKoTh a întrebat:

Am observat ca de ieri nu mai pot intra pe transformice dca incerc sa ma logez imi zice : You have been banned for 24 hour for the following reason : Acivite suspecte;
Cand incerc sa imi fac alt cont si dau sa ma logez imi spune la fel. ce se intampla? Daca ma puteti lamuri

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ai luat ban pentru 24 de ore (adica ai fost suspendat pentru o zi).Cel mai probabil iti da eroare asta si atunci cand te loghezi sau iti faci alt cont deoarece folosesti acelasi ip la logare (probabil ai ip static).

Bafta!

1 răspuns:
| sSinGLe a răspuns:

Ai luat ban pentru 24 de ore, asteapta!

Funda?