| michael26iul a întrebat:

Azi vreau sa joc transformice totui bine si frumos ma loghez si scrie you have banned 236 hour.WTF? De ce nu am folosit nici un hack si nici n-am dat contul cuiva sa zici ca a folosit a cea persoana hack. Daca incerc sa imi fac alt cont tot aia scrie.Ce pot sa fac.

Răspuns Câştigător
| RedTubeVIP a răspuns:

Ce ai putea sa faci este sa trimiti un report la staff-ul Transformice / Ai putea sa iti schimbi ip-ul / Ai putea posta pe forum problema ta. Doar acestea sunt posibilitati de rezolvarewinking Bafta!

2 răspunsuri:
| Danyee a răspuns:

Asa am facut si eu aseara voiam sa il banez lui unul gabyutzu si m-am trezit cu bann pe transformice, deci hai sa iti explic, esti banat pe transformice, nu pe acel cont, poate cineva care a vrut sa iti faca rau iti poate da 5 bann, si moderatorul da ban. Funda?

| michael26iul explică (pentru Danyee):

Si cu ce ma incanta pe mine asta eu vreau sa iau repede unban