| Tania69 a întrebat:

Hey TPU!
Am un proiect la biologie despre locomotia animalelor si as vrea sa fac un filmulet dar am nevoie de niste programe! As vrea daca se poate un program GRATIS,usor de lucrat si stiti voi in care te poti juca cu scrisul si cu imaginile! Nu vreau numai slideshow!
Dau FUNDA raspunsul cu cat mai multe programe care sa respecte ce am zis!

P.S.-Nu as vrea movie maker, il am dar trebuie sa il platesc si nu vreau!

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Incearca power point, corel videostudio pro; Astea le stiu eu dar mai gasesti aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174! Funda?

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Incearca power point

| R4V3N a răspuns:

Npc!