| paul21 a întrebat:

Stiti cumva un program de modificat clipuri sau de creeat filmulete. Nu vreau Sony Vegas si WMM (Movie Maker). Exista un program mai bun?
As vrea sa creez un filmulet despre sticla, am un proiect. Ceva idei?
Aveti cumva materiale video care sa se potriveasca?
Ma gandeam sa fac un filmulet pornind de la mai multe imagini.
Stiti vreun program asemanator cu ce vreau eu sa fac?

2 răspunsuri:
| EmptyMind a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun,din cunsotintele mele,poti folosi Power Point pentru o prezentare a imaginilor, de videoclipuri nu sunt siguri ca se pot baga, dar daca vrei informeaza-tehappy

| QQ a răspuns:

Sony vegas e foarte bun, acum problema e daca stii sa il folosesti, cat despre WMV e mai simplu de folosit, nu inteleg ce program vrei tu...presupun ca vrei unul simplu sa iti faca un film cat ai clipi. pai nu exista asa ceva, incearca cu wmv mai bine, sau daca nu, microssoft office power pointtongue