| BetivanuLHaios a întrebat:

Bun, deci :
Mi-am facut cont pe site-ul oficial Mojang, creatorii Minecraftului.
Am facut contul acolo, bla bla bla, email, parola, am comfirmat si gata.
Am intrat in minecraft (cumparat) si imi cerea numele si parola, insa dupa ce am facut cont, nu am primit nici un nume/parola cu care sa ma loghez.
Va rog sa raspundeti, raspunsu` bun ia funda big grin

6 răspunsuri:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Incearca sa bagi emailul si parola sau intra aici : http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html dai click pe mirror este scris cu rosu. Aceasta este versiunea crackuita a minecraftului. Doar bagi numele si te joci.

| BetivanuLHaios explică (pentru Victor_Victoras_1990):

Si atunci am cumparat jocu` degeaba? straight face
Alt raspuns.

| Victor_Victoras_1990 a răspuns (pentru BetivanuLHaios):

A scris acolo cand ai facut contul' an email has been sent to your email adress?

| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Si te-ai dus in mail si ai dat pe link?

| BetivanuLHaios explică (pentru Victor_Victoras_1990):

Ma. Am primit mail-ul, acolo imi spunea doar adresa de email si parola, am dat click pe link`ul de activare, am intrat pe site, m-am logat cu email-ul meu si parola, cumparat jocul, insa nu am primit nici un nume cu care sa intru pe joc (cu email-ul nu merge).