| MableMuffins a întrebat:

As vrea niste jocuri super tari gen 4story sau metin2 gratis!

Răspuns Câştigător
| AquaBlue97 a răspuns:

Http://us.battle.net/sc2/en/

Intri si ai doua jocuri la dispozitie Starcraft 2 si Diablo 3 (Diablo e asemanator cu metin-ul) Dar Starcraft este un joc super cu o grafica extraodinara. Sper sa iti placa

A si (WOW) Worl of Warcraft) ca metinul doar ca sunt orci si oameni uite un server misto Freakz.ro

| TEOn00b a răspuns (pentru AquaBlue97):

Serios? Diablo e asemanator cu metin? So WoW-ul la fel? Ma faci sa plang...sad Distrugi toata copilaria mea...nu mai compara prostia de metin cu Jocuri geniale ca Diablo! (sa fim serios, chiar daca D3 nu a fost cum ne-am asteptat, tot a fost genial).

1 răspuns: