| maryans1010 a întrebat:

As vrea sa stiu daca merge jocul Driver: Parallel Lines pc pc-ul:
Intel Pentium 4 3. 2GHz
1GB Ram
nVidia GeForce FX5500 256 MB

6 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Sistem de operare: Microsoft Windows XP SP1/Vista> Procesor: Pentium 4 sau Athlon 2 GHz> Memorie: 256 MB> Video: 64 MB de memorie video și suport pentru Shader 1.1> Placa de sunet: dispozitiv de sunet compatibil cu DirectX ® 9.0c > Spațiu liber pe hard disk: 5 GB

uite cerintele jocului! ar trebui sa mearga la perfectie!

| Borsko a răspuns:

Am avut un sistem putin mai bun dar nu mi-a mers. Nici mie nici prietenilor mei care aveau un PC si mai bun.
Jocul are o proasta optimizare si nu se merita sa-l cumperi pe PC.

| Borsko a răspuns:

Bine, piratat merita, iti ia o ora sau asa ceva sa-l iei si sa-l instalezi dar nu cred ca-ti merge.
Dar sper sa-ti mearga, mult noroc laughing

(Daca iti merge imi cer scuze :/, dar chiar si asa imi sustin varianta de raspuns)

| maryans1010 explică (pentru Borsko):

Merge pe low, si apropo, mi s-a luat in 30 minute.winking

| Borsko a răspuns (pentru maryans1010):

Ah, atunci imi cer scuze laughing Doar ca eu am avut probleme cu el, si cred ca mai mult a vorbit ciuda din mine cand am raspuns big grin

E un joc super, sa-l termini happy
Mult noroc.

| nuckleu a răspuns:

Incearca sa vezi, dar la cerinte la procesor zice ca trebuie sa ai 3, 4 GHz.