| KiduScene a întrebat:

big grin
Am si eu o problema cu monitorul cand intru intr'un joc / film / chiar si skype cand sunt pe cineva / si multe ale cazuri, monitorul incepe sa o ia razna, in sensul ca : se stinge si se aprinde mereu 2-3 secunde sta stins dupa iar se aprinde dupa 1-2 secunde iar se stinge... asta pana cand se blocheaza si trebuie sa dau restart... straight face

Imi poate spune si mie cineva de ce? si ce trebuie sa fac sa nu mai faca asa?
va rog frumos xD dau funda; X puppy dog eyes

1 răspuns:
| KillingFrenzy a răspuns:

In cel mai bun caz ia-ti alt monitor.Iar in cel mai rau caz e ceva cu unitatea centrala.