| NumaiYo20 a întrebat:

Salut la toti,am si eu o problema cu pc,se blocheaza,de fapt incepe asa,,se stinge monitoru,se aprinde inapoi,sta cateva secunde dupa care se blocheaza tot,nici o comanda nimic, pana nu il restartez, stie careva ca sa fie cauza?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema poate fi de la placa video sau de la sistemul de operare.Ca să faci excluderea cât mai bin cuplează monitorul la placa video on board, înlătrând placa video dedicată din calculator. Daca problma persistă înseamnă ca e problemă software. dacă nu înseamnă că placa video e defectă. Succes

| NumaiYo20 explică (pentru DeyCj):

Am placa video separat

| IonutGaby a răspuns:

Este de la placa video

| Valeriu25 a răspuns:

Placa video happy