| deepinlovewithyou a întrebat:

De fiecare data cand intru in Counter Strike, ma redirectioneaza pe un server anume fara sa fac nimic, fara sa dau un click sau ceva. Prima data cand am descarcat cs-ul nu mi-a facut asa, dar a doua zi cand am intrat adica astazi, m-a redirectionat pe un server imediat ce am intrat in cs. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Păi poţi scăpa aşa.
1.Ori ştergi serverul de la Find Servers după intri iar in CS.
2.Ori il instalezi iar.
3.Sau îţi alegi serverele astea şi nu vei avea probleme pe viitor cs.darkarena.ro,cs2.darkarena.ro,cs3.darkarena.ro

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata? Joci cs? Te iubesc.

| piTiCcu a răspuns:

Salut,păi tu ai intrat pe un server după ce ti-ai instalat cs-u, iar acum iti dă redirectă pe serverul respectiv(ca să facă playerii). Alege-ti serverele cu grijă!

| deepinlovewithyou explică (pentru piTiCcu):

Si cum pot scapa de redirect-ul ala? Daca stii sa-mi raspunzi funda iti apartine :d

| deepinlovewithyou explică (pentru piTiCcu):

Ok,mersi mult! Poftim funda big grin

| piTiCcu a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Păi poţi scăpa aşa.
1.Ori ştergi serverul de la Find Servers după intri iar in CS.
2.Ori il instalezi iar.
3.Sau îţi alegi serverele astea şi nu vei avea probleme pe viitor cs.darkarena.ro,cs2.darkarena.ro,cs3.darkarena.ro

| M1Man a răspuns:

Ai mai intrat pe serverul pe care te redirectionea, de aceea.