| NarcysaNarcy a întrebat:

Dupa parerea voastra care dintre urmatoarele jocuri este mai cool? 4story sau metin2?

Răspuns Câştigător
| JeleUUU a răspuns:

4story:
-grafica mai buna
-e mai usor de inteles
-nu e complicat sa faci misiuni
-si in primul rand caracterul |"sare"|

| NarcysaNarcy explică (pentru JeleUUU):

Stiu si eu joc 4story am cont de lvl 90 dar am jucat sh metin sh am intrebat pentru ca nu stiam daca sa incep din nou metin sau sa imi fac cont nou p 4story

3 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Imi place mai mult 4story pentru ca poti face mai multe si nu prea sunt oameni care te injura ...In plus ai mai multe clase si mai multe puteri.

| Ichigo99 a răspuns:

Ti-as recomanda Metin2 frate... 4story are multi virusi. si e si mai grozav metin2. iti recomand metin2 tim, e cel mai tare