| Hanzu_Radu_1996 a întrebat:

imi spune-ti va rog ce ar trebui sa pun pe set-uri pe metin2 pentru fiecare rasa. Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Pai iti trebuie impotriva la sura magie, sabie, si aparare sura, la ninja, cutite(poti mai face un set si cu arc sau il poti pune inclus cu ala cu cutite, asta faci si cu sabia), magie, si aparare ninja.
La war iti trebuie sabie, 2 maini, faci aici cum ti-am spus la ninja, si aparare war, 2 aparari pe 6-7 daca se poate. Daca nu pui aparare si atac, valabil si la celelalte rase.
La shaman sa ai magie aparare cat mai multa si clopot, evantai si aparari si atacuri cum ti-am spus si la celelalte
Acum depinde si de servere. Vezi cum iti intra bonusurile.

2 răspunsuri:
| vlada1223 a răspuns:

Da cam asa

| TrollMarius a răspuns:

Pentru toate caracterele ar merge: Aparare cu 2 maini aparare cu sabie si putini diavoli pentru PVM. Depinde daca vrei sa te faci PVP sau PVM.