| DjQwesst a întrebat:

Pe metin2 ro ce rasa sa ma pun?(sura,ninja, razboinic)
Vreau sa vad parerile voastre. Spune-ti si de ce v-ati pune rasa aceea

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Sura.
Este foarte bun si rezistent. Poti farma foarte usor si cresti asemenea.
Bafta.winking

4 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Punete rasa matii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War

| Eudaimonia a răspuns:

Rasa laughing, ma rog, pai mai puternici sunt war (razboinic) sau sura...dar mai indicat e war...sunt mai puternici si cam li se potrivesc toaste armele, in afara de cele ale samanilor. funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eudaimonia):

La war,nu numai armele samanilor si armurile,dar si armele la sura,si la ninja, la ninja mai ales pumnalele, la war nu merg, la war merg aproape toate SABIILE, la armuri mai putine