| Savu_George_1998 a întrebat:

la 4story cum ajung in gradina raiului DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Hmm,te duci in Markut, o iei pe drumul din stanga, ca sa zic asa, pe langa jocurile de piatra-foarfeca-hartie, si te ghidezi dupa harta pana ajungi la un castel.Acolo trebuie sa urci si sa iei misiunea de la un NPC,regele nu stiu care parca si treci prin portalul de langa el.
Mda, sunt convins ca te-am spart cu explicatiile astea laughing dar scuze, n-am mai intrat de mult deci nu mai stiu numele. Oricum, te poti ghida dupa ceilalti playeri daca nu vrei sa-i intrebi, e o aglomeratie la portalul ala cand e razboi...