| Tiger888 a întrebat:

M-am decis si eu sa joc minecraft. Am istalat minecraft si apoi imi cerea java. Am incercat sa instalez java dar de fiecare data când instalam imi dadea error. Am incercat pe toate siteurile pe care le-am gasit dar nimic, de fiecare data imi dadea error. Am Windows 8.1 x64 bits. Poate cineva sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| RaZeRrMC1 a răspuns:

Intra pe siteul asta e siteul original de la java si o sa trebuiasca sa dai putin mai jos si o sa iti scrie "Click on the item below that represents your set up:
32-bit browser, you need to download 32-bit Java (recommended)
64-bit browser, you need to download 64-bit Java".Si dai pe a doua varianta si iti da niste instructiuni. Sper ca te-am ajutat.