| Aretyyyy a întrebat:

ma joc Euro Truck Simulator 2 cu volan si pedale si nu stiu de ce acum volanul de la camion este indreptat inspre dreapta si trage tot inspre dreapta. Inainte nu facea asa. Am avut ce-i drept 21% avarie cand s-a intamplat asta dar m-am dus si l-am reparat complet dar tot asa face. Cum rezolv? Dau funda! Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Benn12 a răspuns:

Trebuie sa setezi de la Comenzi (setari) si la Sensbilitate Directie schimba sa fie in mijloc. daca nu merge incerca s-o schimbi spre stanga.

| Aretyyyy explică (pentru Benn12):

Mersi frate de raspuns, dar cand am intrat sa fac ce ai zis tu am observat ca si-a revenit.

| Benn12 a răspuns (pentru Aretyyyy):

Haha...cu placere