| xRaduMihai a întrebat:

mi-ar merge struna Gta 4 cu urmatoarele piese ale Pc-ului meu? : 2gb ram, placa video amd series 500 gigabite 5450 1gb ( placa video ), procesor dual core 2. 2ghz? dau funda.

Răspuns Câştigător
| MihaiSmecker a răspuns:

Ala Danyel_Valean_1995 nu e adevarat. GTA 4 merge pe acea placa dar nu se vede blocurile, oameni. etc
Asa am avut si eu si am facut problema
=> Dupa cand ai instalat jocu.
=> Bagi crack
=> Scri pe numele notepad commandline
=> -nomemrestrict
-noprecache
-norestrictions
-width 1024
-height 768
-novblank
-Percentvidmem 1.0
-Availablevidmem 16.0
-dx9/low
-safemode
-fullscreen
-Minspecaudio
-Autoconfig
-Detailquality 0
-ReflectionQuality 0
-Reflectionresolution 0
-Renderquality 0
-Shadowdensity 0
-ShadowQuality 0
-Shadowresolution 0
-Texturequality 0
-Viewdistance 0
-Waterquality 0
-Waterreflectionquality 0
-Notimefix
=> Cum am scris sus astea sus le copiezi si pastezi pe notepad(commandline)
=> Cand ai terminat bagi notepad la folderu GTA4.
Merge 100% nu face bug, sacandari sau mai stiu eu. Am incercat si e work!
Bafta!

2 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Nu... ti s-ar sacada... al meu e mai bun ca al tau si tot mi se sacadeaza.