| badoiclaudiu a întrebat:

recent am cumparat un PS 2 si am o intrebare daca vreau sa bag un joc nu cumparat luat de la un prieten pe un CD normal imi va merge sau trebuie modat?

2 răspunsuri:
| ғaĸer a răspuns:

Daca PS2-ul nu este modat si jocul nu este original (cel pe care vrei sa il bagi in el) e clar ca nu va merge. Daca abia ti-ai luat PS2-ul modeaza-l, daca nu vrei sa dai bani pe jocuri.

| badoiclaudiu explică (pentru ғaĸer):

Of... Dar e seria 0B si nu stiu cum sa il modez si nici nu am prieteni care sa stie am si cautat pe net si nu am gasit! Pe nimeni (din RM.Valcea)