| daraualin a întrebat:

stie cineva coduri pentru a debloca campioni gratis in League of Legends in afara de Garen, Alistar si Tristana? Pls daca stie cineva vreun cod in afara de cele pentru campionii mentionati mai sus spuneti-mi-le si mie. Chiar mai vreau si alti campioni ca nu fac bani destui pentru ca sunt lvl mic si nu fac kill-uri multe in meciuri. Nu zic ca doar pe aia ii am, mai am si altii dar nu strica mai multi happy

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu exista coduri pentru campioni, ori cat as vrea sa iti dau niste codduri pentru campioni LoL nu pot pentru ca nu sunt.Iti sugerez sa incerci un server privat de LoL http://lolservers.com/