| S0uNNNd a întrebat:

Va rog frumos imi puteti da si mie niste coduri pentru a debloca campioni sau Skinuri pentru League of legends. Exceptand pe tristana si alistar!

Va rog, Dau funda :X :X!

2 răspunsuri:
| Andrei9822 a răspuns:

Ok pai eu nu joc LOL dar toti prietenii mei il joaca si eu sunt nuvoit sa ii ascult ca vreau sau nu. Si am inteles ca nu merge sa trisezi... Chestia e ca nu exista nici heck-uri pentru asa ceva. Iti sugerez sa joci si poate o sa castigi "campioni". Stiu ca nu te-am ajutat cu nimic dar trebuia sa stii! Bafta!winking

| Andrei5020 a răspuns:

Descarca MK Lol. Ai toate skinurile si wordurile si e gratis. Incearca-l