| WillyArmy a întrebat:

Aveti idee de unde mai pot lua skinuri gratis pe league of legends in afara de tristana alistar si garen? VA ROG DAU FUNDA! Si dac aveti coduri de dat contactati-ma la Skype:Willy.Army

2 răspunsuri:
| TheAlexCrt a răspuns:

Pai de ce nu folosesti MKLOL? Astfel le ai pe toate, dar numai tu le vezi sad.Si eu foloseam, dar acum mi-am cumparat skinuri si nu mai simt nevoia de MK happy

| WillyArmy explică (pentru TheAlexCrt):

AM SI EU MKLOL dar vreau ceva nou. Am cumparat si eu ceva skinuri dar am doar 4 laughing