| WolfyDydi a întrebat:

Vreau sa imi iau un PlayStation, si nu pot hotara intre PlayStation Portable sau PlayStation Vita.
Ce sa aleg, sau ce fel de PlayStation porabil este cel mai bun?

Si scuzati daca nu se potriveste intrebarea pentru aceasta categorie dar nu am stiut unde sa o pun.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS Vita e cu 8 ani mai nou, logic ca e mult mai perfomant decat PSP

| TonyTZu a răspuns:

Eu zic portabil pentru ca are o memorie mai mari si proceseaza jocuri 3d la o calitate full HD.