| Alecsx25 a întrebat:

Neata TPU, am si eu o problema...sa zicem ca vreau sa las calculatorul aprins (away from keyboard),il las, si in 2 ore se stinge singur. Stiti de unde il pot seta? sa se stinga mai greu?
Scuzati-ma pentru categorie, nu am stiut ce sa aleg.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Control panel\Opțiuni de alimentare\modifica atunci când computerul intră în repaus\\setezi pentru ambele optiuni niciodată\salvați modificările.

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Control panel\power options\change vhen the computer sleeps\setezi pentru ambele optiuni never\save changes.

| Alecsx25 explică (pentru Iwao):

Man...daca ai putea sa mi le zici in romana, ca am pc in romana...

| Alecsx25 explică (pentru Iwao):

Si mersi mult:*

| Iwao a răspuns (pentru Alecsx25):

Control panel\Opțiuni de alimentare\modifica atunci când computerul intră în repaus\\setezi pentru ambele optiuni niciodată\salvați modificările.