| Stan_Flori_1995 a întrebat:

Heyy! Dati-mi si mie niste jocuri de carti si cum se joaca pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| mail108 a răspuns:

Saptica,razboi,macaoa,furnicuta invata cartile, etc.Dar pentru mai multe explicatii eu iti sugerez internetul fiindca si asa la mine nu vei intelege nimic ok? Pa!

1 răspuns:
| EdyJm3k3ru a răspuns:

Poker,macaua,razboi,popa prostu, Kems, Tabinet... si multe altele insa daca ma apuc acum sa ti le explic pe fiecare sunt sigur ca nu o sa intelegi nimic asa ca iti sugerez sa apelezi la Nea'Google