| Edy_9245 a întrebat:

Http://imgur.com/a/J34xj

Nu ma pot conecta pe skype (Program), imi spune ca nu se poate conecta. Pe site-ul acestora merge. Ce pot face? Am versiunea actuala

1 răspuns:
| Al_Fatahi_Rashed_2000 a răspuns:

Încearcă să îl pornești cu administrator(Dai click dreapta pe el și dai "run as administrator"),dacă nu merge așa, dai click dreapta pe Skype, apoi Properties, apoi la Compatibility, și dai "Run this program in compatibilty mode for" și dai pe Windows 98 / Windows Me.