| anonim_4396 a întrebat:

Heii! De aseara incerc sa ma conectez la Skype si pur si simplu nu merge. straight face Imi arata ca se incarca, dar apoi imi spune ca nu se poate conecta. Stie cineva ce naiba are? Mersi. Funda. happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna încearcă și fă actualizările la calculator adică un back up, și vezi, poate ti merge.

| xClementine a răspuns:

Tot nu merge... straight face

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru xClementine):

M ai pune odată numele și parola cu care te conectezi la skipe, poate că ai introdu so greșit si de aceea nu ti a mers. Succes și să ne ții la curent cu ce ai rezolvat. Sărut mîna și numai bine.

| xClementine a răspuns:

Naiba...Cred ca am incercat de 100 de ori, l-am si dezinstalat si reinstalat, si totusi nimic.