| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Salut, cine imi poate spune de ce imi face skype-ul asa ( http://imgur.com/PTrFaWz )? se intampla si cand vreau sa sun sau ma suna cineva

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De bun ce îi.Se vede că e făcut de Microsoft.Skype-ul se actualizează automat abuziv și fără a se putea dezactiva asta, de unde și bug-urile ce apar.
Ca să rezolvi problema trebuie să dezinstalezi complet aplicația, inclusiv să ștergi urmele din registrul windows și urmele lăsate în folderul ascuns aplications data și cel din programs files.
Instalează aplicația de pe site-ul oficial
Succes

4 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Cauta pe google problema tongue