| Valy03 a întrebat:

Http://www.altex.ro/......d-free-dos

Cu aceasta unitate pot scoate cel putin 150 fps pe cs 1.6?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Da, normal.
Dar 60 si 150 fps e aceeasi chestie, pentru ca ti se misca la fel de bine.
Si daca tie nu ti se pare asa, macar sa ai 60 e foarte bine, si e sigur ca o sa ai 60+ fps.

| Valy03 explică (pentru Gonrax):

Mda. Eu vreau mai mult fps pentru ca joc modurile deathrun, bhop. unde acolo am nevoie de mai mult fps pentru o viteza mai mare si sa prijs si mai repede aceea viteza

| Gonrax a răspuns (pentru Valy03):

Aha. Si da, prinzi.

| Valy03 explică (pentru Gonrax):

Mai am o intrebare daca nu te superi.
Metin, CS GO crezi ca ar putea merge, cat de cat decent? Macar pe Low.
Scuze ca pun astfel de intrebari, dar nu prea ma pricep.

| Gonrax a răspuns (pentru Valy03):

Metin pe High (sau Ultra daca exista)
Si CS:GO pe medium. Si pe high ar merge, dar nu stiu daca in lag sau nu.
GTA V nu iti merge.
GTA IV ti-ar merge pe Medium (cred.)
Poti verifica si tu, oricum, pe:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri