| AUGUST1N a întrebat:

As vrea sa stiu daca acest sistem este bun pentru gaming
http://www.altex.ro/......d-free-dos

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Nu prea este bun pentru gaming deoarece este slabuta placa video...in rest totul este ok...Recomand sa iti faci pc-ul pe piese, pentru ca este mai ieftin! Si inca ceva, ia-ti o placa video Radeon HD 7750 2GB DDR3 si nu o sa ai treaba cu jocurile, iti vor merge bine.

| AUGUST1N explică (pentru CoL00SaL):

Memoria placii video este share-uita din memoria RAM a sistemului si poate ajunge pana la 2GB.

| CoL00SaL a răspuns (pentru AUGUST1N):

Si mai bine iti iei o placa video si n-o sa mai ai probleme...Asa cu share-uita din memoria RAM o sa iti mearga in poze adica sacadat!

4 răspunsuri:
| SorinLebron1981 a răspuns:

Mai bine asta http://bit.ly/1olHxu0 (link prin afiliere) nu este cu mult peste al tau dar are o placa integrata mai de doamne ajuta :] si nu il poti numi sistem de gaming mai bine de movie :))

| AUGUST1N explică (pentru SorinLebron1981):

Da, este bun dar eu vreau cu placa video de 1GB, chiar și 2
Dar oricum este bun