| HeLps a întrebat:

Http://www.mediagalaxy.ro/......b-free-dos cum ar merge cs go pe asta?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Zimi un buget.

18 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Merge perfect, 60+fps

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

De ce nu faci tu un pc pe piese? Iese mai ieftin si mai bun

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Nu ma pricep la piese si nici la asamblare

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

15-16 milioane

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

15-15 milioane

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

Suplimentezi cu 65 lei si recomand sistemul acesta.
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1250764/

Are un dual core destul de performant pentru jocuri mai micute, placa video duce 100 fps+ csgo.Ai 4 gb ram cadou daca cumperi sistemul pana maine.

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Multumesc

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

Am citit mesajul ala prea tarziu :D, daca nu te ajunge bugetul uite ceva asemanator http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1250774/

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Dar totusi as vrea sa stiu cu merge acest sistem http://www.mediagalaxy.ro/......n-r7-linux ( sunt curios deoarece as putea sa il cumpar chiar azi pe acesta ) pentru cel de facut pe piese mai trebuie sa strang ceva bani

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

Este integrata, nu merge aproape nimic.Configuratia de mai sus costa 15(poate cu 20lei in plus)

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Salut, m-am hotarat sa strang mai multi bani, asa am inceput sa ma mai uit pe la preturi, diferite siteuri, si am gasit asta http://www.cel.ro/......gb-ddr3-l/ vad ca esti (sunteti) priceput in calculatoare, o parere despre acesta?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

Amandoua sunt exact la fel.

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Al doilea are placa video altfel cu 4 gb si e oc

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

E doar un gimmik sa faca lumea sa o cumpere, nu aduce prea multa performanta

| HeLps explică (pentru TechGuyTpu):

Si jocurile cum ar merge?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru HeLps):

Zimi un buget.

| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Eu as zice ca ar trebui sa mearga pe medium fara sa sacadee, poate si pe high. Succes.