| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.samwise.ro/......palit-2798
ruleaza pe asta fifa 16?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Sa NU faci greseala sa iei pc-ul ala, jocul ala cere minim gtx 650 pentru a rula fifa 16

| KIibrDM a răspuns:

In nici un caz sa nu cumperi sistemul acela.
GT 240 nici macar DirectX 11 nu are...
Deci nu, nu iti va rula.

| KiLl3Rady a răspuns:

Da. Seria fifa niciodata nu a avut cerinte mari de sistem si nici nu a avut de ce. Acel PC ruleaza seria fifa pana la 16 lejer, stai linistit. Dar daca vrei sa iti iei un PC nou iti recomand sa mai investesti putin ca sa te tina si pe viitor cu jocurile noi aparute. Iti recomand sistemul gaming warrior v2 de la pc garage. Chiar daca sunt ceva bani in plus, merita sa mai astepti si sa strangi pentru ca, cu un sistem mai bun poti juca si urmatoarele serii de fifa care o sa apara, la fel ca fifa 17, 18 si asa mai departe. Multa bafta!