| anonim_4396 a întrebat:

1)Ce parere aveti despre acest pc?
http://www.samwise.ro/......video-2898
Vreau sa il folosesc pentru navigare:Facebook,Youtube,dar si pentru jocuri gen:lol,cs:go,unturned, fifa 10, portal
2)Care este diferenta intre dvd-rom si dvd-rw?
3)Ce windows sa instalez pe el?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pacat de procesor, era ceva la vremea lui. Placa video e un junghi. Per total, e ok pentru ce zici tu.
2. Primul doar citeste, al doilea si scrie.
3. Merge W10 ok.

| CPAElites a răspuns (pentru KodrutZ):

Da, pacat de procesor...Inca e capabil happy daca ii cumpara o placa video decenta.

| KodrutZ a răspuns (pentru CPAElites):

Si inca patru gigalai de memorie.

| CPAElites a răspuns:

E ok pentru lol, fifa...Dar cs:go o sa ruleze mai greu.

| SodaDancer a răspuns:

Salut. Prețul calculatorului nu este cine știe ce și ți-aș recomanda să încerci să dai mai mulți bani, dacă se poate, și te asigur că rezultatele vor fi pe măsură.

Iar întrebările le poți adresa chiar la cei de la care vrei să cumperi pc-ul. Nr tel este 031 435 15 09 sau 0771 368 338, le poți lua și de pe site-ul lor. Sunându-i și întrebându-i o să îți dai seama dacă pot fi de încredere.